Araba Arka Tekerleği Nedir? Ne işe yarar?

Konu

#1

Açıklama: 20 seviyeniz var. 5 tekerlekten 1'ini seçin ve maceraya gidin. Çivilere dikkat edin ve hedefinize ulaşmak için engelleri aşın. Masaüstünde klavye kontrolü. Mobil cihazda dokunun. Keyfini çıkarın!

Oyun Construct 2 programı kullanılarak yapıldı.

Özellikler:

- Tam ekran modu - Admob reklamı entegre (geçiş reklamı) - Klavye ve Fare kontrolleri - İçinde oynanabilir tüm platformlar (android, ios, windows, PC) - "cocoon-ads", "canvasplus", "spritefontplus", "iframe & inserthtml" eklentileri, "Lunarray.litetween", "rex_moveto" ve "text_proporties" davranışlarını kullanın (dahil klasöründe, sağlanan belgelerde nasıl kurulacağını açıklayın). - Dahil edilen Constuct 2 dosyası (.capx), html5 oyun dosyaları, alıcılar paketindeki apk dosyası - Belgeler (klasörde bulunur) nasıl yapılacağını açıklar; projeyi açın, eklentileri ve davranışları yükleyin, proje oranlarını düzenleyin, admob yapılandırması yapın ve oyunu web sitenize dağıtın - Çözünürlük: 1280 × 720 - Cocoon.io kullanarak projeyi android, ios, pencereler için dışa aktarabilirsiniz. Bu eğiticiyi izleyin: https://www.youtube.com/watch?v = 3MTjb_Lne44 & t = 221s & list = WL & index = 10

Oyun nasıl yeniden canlandırılır:

Oyunun kaynak kodunu düzenlemek istiyorsanız, programın lisansına sahip olmanız gerekir. Ancak oyunu yeniden canlandırmak için, "car_backwheel_html" klasöründeki (alıcılar paketine dahildir) resimleri değiştirmeniz gerekir. Medya klasöründeki müzik ve ses efektlerini değiştirin. "Data.js" de harici bağlantıları sizinkiyle değiştirin. Reklamlarınızı sunucunuza 300 × 250 banner yükleyerek ekleyebilir ve o sayfaya bağlantı koyabilirsiniz (“data.js” dosyasında “http://gamezastar.com/HTML5Ad4Game300_250.htm” ile değiştirin). Ve bu kadar. Kendi reskin oyununuz var. Sağlanan belgelerde, projenin android için nasıl dışa aktarılacağını görebilirsiniz, ancak aynı zamanda masaüstü için de ios pencereleri için dışa aktarabilirsiniz (html5 oyunu). Ayrıca, ihracat projesi için ludei servisini (cocoon.io) kullanabilirsiniz. Oyunu yeniden canlandırmak için programlama bilgisine gerek yok.

Play Game Link: http://www.gamezastar.com/car_backwheel/...heel_html/

Youtube Video Bağlantısı: https: // www. youtube.com/watch?v=_VInfu6IRpM

Android ve ios için proje nasıl dışa aktarılır: https://www.youtube.com/watch?v=3MTjb_Lne44&t=221s&list=WL&index=10

Diğer eğiticiler: http://www.gamezastar.com/Tutorials.htm

İstanbul Haber
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task