AutoRide - Chauffeur Booking WordPress Theme Nedir? Ne işe yarar?

Konu

#1

AutoRide - Sürücü Rezervasyonu WordPress Teması
Belirli bir hedef düşünülerek oluşturuldu, Autoride Şoförünüz, markanızı tanıtacak ve yeni müşteriler çekecek limuzin hizmetleri için çevrimiçi bir varlık başlatmanıza yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Çevrimiçi rezervasyon sayesinde – en gelişmiş biçimde, müşterileriniz WordPress web siteniz üzerinden sipariş verebilir ve ödeme yapabilir.

Autoride şunları geliştirebilir: şoför hizmetleri şirketi, havaalanı transferleri işi, limuzin ve servis operatörü mesleği ile ilgili web sitesi.

Temanın bir parçası olarak, WordPress için bir Şoför Rezervasyon Sistemi eklentisi alırsınız – en popüler ve 1 numaralı limuzin rezervasyonu WordPress eklentisi her büyüklükteki şirket. Hem limuzin hem de servis operatörleri tarafından kullanılabilir. Çevrimiçi ödemeler, e-posta ve sms bildirimleri, WooCommerce ve Google Takvim entegrasyonu ve sezgisel bir arka uç yönetimi ile basit, adım adım bir rezervasyon süreci sağlar.

Eklentinin tam entegrasyonu sayesinde Tema, örneğin tanımlanmış herhangi bir rota için çevrimiçi rezervasyonları kolayca alabilirsiniz. ara noktalar (duraklar) desteği ile saatlik veya noktadan noktaya havalimanı transferi veya şehir turu.

Entegre araç listesi yardımıyla araç filonuzu sunabilir ve tek araç detaylarını kullanarak araç detaylarını sergileyebilirsiniz. yerleşik galeri ve araç öznitelik yöneticisi.

Ayrıca çeşitli demo sayfaları, widget'lar ve gönderilerden oluşan bir kitaplık da bulunmaktadır. Önceden hazırlanmış demo içeriğini tek bir tıklama ile kolayca içe aktarabilirsiniz. Sürükle ve bırak sayfa oluşturucu ve kaydırıcı devrimi ile herhangi bir sayfa düzenini dakikalar içinde oluşturmak son derece kolaydır.
Son Sürüm: 2020/12/22 - v1 .6. Değişiklik günlüğünü kontrol edin

destek forumu quanticalabs

Autoride çekirdek,

şoför, limuzin, taksi özellikleri araba, kiralama, rezervasyon WordPress Teması

Duyarlı Düzen

Autoride tamamen duyarlı.

Duyarlı mod Tema Seçenekleri Masası'nda devre dışı bırakılabilir.

şoför, limuzin, taksi, araba, kiralama, rezervasyon WordPress Teması

Kaydırıcı Devrimi / Retina Hazır

85 ABD doları değerinde 1 numaralı En Çok Satan Kaydırıcı Devrimi Duyarlı WordPress Eklentisi ile kendi kaydırıcınızı özelleştirmek veya oluşturmak son derece kolaydır. Autoride retina hazır. Siteniz gevrek hiçbir kullanıcı üzerinde ekranı önemi bakacağız.

şoför, limuzin, taksi, araba , kiralama, rezervasyon WordPress Teması

Şoför Rezervasyon Yapısı

Autoride, her büyüklükteki şirket için güçlü bir limuzin rezervasyonu WordPress eklentisi olan Şoför Rezervasyon Sistemi (49 $ değerinde) ile birlikte gelir.

Çevrimiçi ödemeler, e-posta ve sms bildirimleri, WooCommerce ve Google Takvim entegrasyonu ve sezgisel bir arka uç yönetimi ile basit, adım adım bir rezervasyon süreci sağlar.

3 Hizmet Türü / Adım Tabanlı Navigasyon

Tema ile entegre rezervasyon, 3 tür hizmet için destek sunar: Mesafe (Noktadan Noktaya), Saatlik, Sabit Fiyat ile tümünü veya yalnızca seçilenleri kullanma imkanı. Rezervasyon gezinme uygun adımlar dayanmaktadır.

şoför, limuzin, taksi, araba, kiralama, WordPress Teması rezervasyonu

Harekete Geçirici Mesaj Rezervasyon Formları

Tema, site ziyaretçilerinizin kaçırması zor olan birkaç harekete geçirici mesaj bileşeniyle birlikte gelir.

Ayrıca toplam mesafeyi ve toplam süreyi (varsa ekstra süre ve dönüş süresi dahil) hesaplar. Ayrıca rezervasyon, üs ile alma/bırakma konumu arasındaki mesafeyi hesaplayabilir ve toplam rezervasyon tutarına bir ücret ekleyebilir.

Birden Çok Ödeme Yöntemi

Tema ile entegre rezervasyon, PayPal, Stripe, Nakit ve Banka Havalesi dahil olmak üzere birden fazla ödeme yöntemi ve ayrıca WooCommerce tarafından desteklenen tüm ödeme yöntemleri sağlar.

Rezervasyon Ekstraları

Çocuk koltuğu, alkol paketi veya bir kutu çikolata gibi rezervasyon sürecinde müşteri tarafından seçilebilecek sınırsız sayıda eklenti ekleyin.

Kendi Rotalarınızı Tanımlayın

Kendi rotalarınızı tanımlayabilirsiniz.

Araç adını ve açıklamasını, öne çıkan resmi, galeriyi, araç türünü, markasını ve modelini ayarlayın. Maksimum yolcu ve bavul sayısını girin. Mesafe ve saat başına fiyatı girin, vergi oranını belirtin ve araç özelliklerini atayın.

Renk, motor vb. gibi sınırsız sayıda araç özelliği tanımlayabilir ve ardından bunları kendi ayarlarında ayrı araçlara (limuzinler) atayabilirsiniz.

Tek Formda Birden Fazla Para Birimi

Tema ile entegre rezervasyon, eklentinin temel para birimini mevcut birçok para biriminden birine dönüştürmenize olanak tanıyan entegre döviz kuru ithalatçısı ile birlikte gelir. Tek bir rezervasyon formunu oluşturabileceği destekleri birden paralar (örneğin sayfanın farklı dil sürümleri için).

şoför, limuzin, taksi, araba, kiralama, rezervasyon WordPress Teması

WPBakery Sayfa Oluşturucu Entegrasyonu / Google Takvim Entegrasyonu

Tema ile entegre rezervasyon WordPress eklentisi ve rezervasyonlar için Google Takvim'in popüler WPBakery Sayfa Builder ile entegre olarak geliyor.

şoför, limuzin, taksi, araba, kiralama, rezervasyon WordPress Teması

Fiyatlar

Tema ile entegre rezervasyon, farklı fiyat türleri tanımlamanıza olanak tanır:

 • Sabit fiyat [A → B],
 • Dönüş için sabit fiyat [B → A],
 • Dönüş farklı bir tarih olduğunda dönüş yolculuğu için sabit fiyat [B → A],
 • İlk ücret (sabit başlangıç ​​oranı),
 • Üsten teslim alma yerine teslimat ücreti,
 • İndirmeden ana konuma teslimat ücreti,
 • Mesafe başına fiyat (mil, kilometre) [A → B],
 • Dönüş yolculuğu için mesafe başına fiyat [B → A],
 • Dönüş farklı bir tarih olduğunda dönüş yolculuğu için mesafe başına fiyat [B → A],
 • Saatlik fiyat [A → B],
 • Dönüş yolculuğu için saatlik fiyat [B → A],
 • Dönüş farklı bir tarih olduğunda dönüş yolculuğu için saatlik fiyat [B → A],
 • Ek süre başına fiyat,
 • Yetişkin yolcu başına fiyat,
 • Çocuk başına fiyat.

Yönetici, araca fiyat atayabilir, rotayı belirleyebilir veya fiyatlandırma kuralları modülünde ayarlayabilir.

Örneğin, her hafta sonu 50 km'den daha uzun bir mesafe için farklı bir yolculuk fiyatı belirleyebilirsiniz. Sen fiyatlandırma kuralları sınırsız sayıda tanımlayabilirsiniz.

şoför, limuzin, taksi, araba, kiralama, rezervasyon WordPress Teması

Driving Zone / Özel Sipariş Formu Alanları

Sürüş bölgenizi belirleyin – işletmenizin bir alanı. Ülkeler listesinden seçim yapabilir veya Google Haritasında bir alan çizebilirsiniz. Örneğin: Rusya'yı veya Paris'e 50 km yarıçaplı bir bölgeyi seçerseniz müşterileriniz bu kriterin dışında şoför sipariş edemez.

Kullanışlı form oluşturucu, işletmenize özel bir sipariş formu oluşturmanıza olanak tanır. , Bölümler ve form alanları oluşturma, bir alan gerekli olup olmadığını belirlemek ve kendi hata mesajları yerleşmek.

şoför, limuzin, taksi, araba, kiralama, rezervasyon WordPress Teması

Geofence

Kendi sürüş alanınızı oluşturabilir ve bunu koşullardan biri olarak fiyatlandırma kurallarında kullanabilirsiniz.

oluşturulan şekli farklı fiyat seviyeleri tayin edilebildiği için tek bir tahrik bölgesini temsil eder.

şoför, limuzin, taksi, araba, kiralama, rezervasyon WordPress Teması

Coğrafi Konum / Widget'lar

Tema ile entegre rezervasyon, tarayıcı ve sunucu coğrafi konumunun kullanılmasına izin verir. İkinci tür için yönetici, istekleri hangi sunucunun işleyeceğini seçebilir. Tüm bu işlevler, gerekmedikçe kapatılabilir.

Rezervasyon formunun haritalar, navigasyon ve sürüş bilgileri olmadan son kullanıcılar için daha okunaklı olan daha basit bir versiyonunu kullanabilirsiniz. Böyle bir widget özellikle ana sayfalarında, kenar çubuğunu ve sürgü üzerinde görüntülenebilir.

şoför, limuzin, taksi, araba, kiralama, rezervasyon WordPress Teması

Özel ve Tanımlanmış Konumlar

Kullanıcının herhangi bir teslim alma ve bırakma konumunu seçebilmesine ek olarak, belirli sabit konumlar da uygulayabilir ve seçimi yalnızca bunlara göre daraltabilirsiniz.

Seçme ve bir konum belirleyen her zaman Google'ın kendi kendine telkin aracı tarafından desteklenmektedir.

şoför, limuzin, taksi, araba, kiralama, rezervasyon WordPress Teması

Kuponlar

Tema ile entegre rezervasyon, önceden tanımlanmış faiz oranları, tarihler, kullanım limitleri vb. ile kupon oluşturmanıza olanak tanır. Her bir kuponu manuel olarak oluşturmanız gerekmez. Dahili aracı otomatik olarak bir saniye içinde kupon istenen sayıda oluşturabilir.

şoför, limuzin, taksi, araba, kiralama, rezervasyon WordPress Teması

Sürücüler / Sözleşmeler

Sürücüler modülü, şirket sürücülerini tanımlamanıza ve bunları (manuel veya otomatik olarak) rezervasyona atamanıza olanak tanır.

Her biri kontrol paneli ayarlarına göre isteğe bağlı veya zorunlu olabilir. Bu özellik, Genel Veri Koruma Yönetmeliği (GDPR).

şoför, limuzinin durumunda çok önemlidir taksi, araba, kiralama, rezervasyon WordPress Teması

WPML ile uyumlu

Tema, çok dilli web sitelerini destekleyen WPML ile uyumludur. po ve .mo dosyaları yüklemenizi çevirmek için izin verir.

şoför, limuzin, taksi, araba , kiralama, rezervasyon WordPress Teması

Tema Demo Veri Yükleyici

Temayı yükleyin ve yönetici alanındaki Görünüm Menüsü altındaki Tema Demo Veri Yükleyici Panelini kullanarak demo verilerini içe aktarın.

XML dosyaları etrafında karışıklık gerek yok!

şoför, limuzin, taksi, araba, kiralama, rezervasyon WordPress Tema

Tam Genişlikli Bölümler

Autoride çok sayıda içerik düzeni seçeneğiyle sunulur; örneğin, üzerinde paralaks kaydırma efekti olan tam genişlikte bir arka plan bölümü oluşturabilirsiniz.

Renk Şemaları ile Tema Seçenekleri Paneli

Tema, yönetici alanı içindeki Görünüm Menüsü altındaki özelleştirme paneliyle birlikte gelir. Sayfa üstbilgi ve altbilgi ayarları, blog, gönderiler ve sayfa ayarları, logo kurulumu, sosyal profiller kurulumu, içerik kopyalama, özel CSS ve Js kodu ayarları ve daha fazlası gibi pek çok global Tema seçeneğini özelleştirebilirsiniz… Renk ayarları paneli da unutulmamıştır.

Bu 40+ özel Autoride bileşenleri ile birlikte geliyor ve biz o kadar güncel tutun.

şoför, limuzin , taksi, araba, kiralama, rezervasyon WordPress Teması

40+ İçerik Öğesi, Yüksek Düzeyde Yapılandırılabilir

Autoride, araç listesi, sürücü listesi, özellikler karusel vb. gibi benzersiz ve özel Autoride bileşenleri de dahil olmak üzere 40'tan fazla Sayfa Oluşturucu bileşeniyle birlikte gelir. Her içerik öğesi zengin seçeneklerle gelir, bu nedenle benzersiz ve güzel düzenler oluşturmak son derece kolaydır .

şoför, limuzin, taksi, araba, kiralama, rezervasyon WordPress Tema

WooCommerce Entegrasyonu

Autoride ile entegre WooCommerce ile kendi çevrimiçi mağazanızı oluşturun.

Ve daha çok fazlası ...

şoför, limuzin, taksi, araba, kiralama, rezervasyon WordPress Teması

Özellikler Autoride Listesi – Şoför Rezervasyon Teması
 • Duyarlı Düzen
 • Retina Hazır
 • jQuery Powered
 • WooCommerce Entegre
 • Çevrimiçi Rezervasyon Sistemi
 • WordPress Eklentisi için Şoför Rezervasyon Sistemi (49$ Değerinde) Dahildir
 • Slider Revolution Duyarlı WordPress Eklentisi (85$ Değerinde) Dahildir
 • WordPress için WPBakery Sayfa Oluşturucu (64 ABD Doları Değerinde) Dahildir
 • 93 Simgeli Premium Simge Yazı Tipini Modernleştirin (69 ABD Doları Değerinde) Dahildir
 • Tema Demo Veri Yükleyici – Tek Tıkla Yükleme
 • Bol Seçeneklerle Tema Seçenekleri Paneli
 • Her Tema Yazı Tipini Özelleştirmek için Tema Yazı Tipleri Paneli (800+ Google Yazı Tipi Dahil)
 • Widget Alanları
 • Ajax İletişim Form
 • Seçim için 30 Simgeli Sosyal Simgeler Yazı Tipi
 • PSD Dosyaları Dahil (Mükemmel Düzenlenmiş PSD Dosyaları Almak İçin Lütfen Bize Ulaşın)
 • Sayfa şablonları:
  • Ev Tarzı 1
  • Ev Tarzı 2
  • Ev Tarzı 3
  • Çevrimiçi Rezervasyon
  • WooCommerce Mağazası < li>Filo Listeleme Sayfası
 • Tek Araç Sayfası
 • Sürücüler Sayfası
 • Tek Sürücü Stili 1
 • Tek Sürücü Stili 2
 • Hakkımızda Stil 1
 • Hakkımızda Stil 2
 • Hizmet Tarzımız 1
 • Hizmet Tarzımız 2
 • Tek Hizmet Tarzı 1
 • Tek Hizmet Stili 2
 • Görüş s
 • Kişi Stili 1
 • İletişim Stili 2
 • Klasik Blog
 • Sütun Blogu
 • Tek Gönderi li>
 • Arama Şablonu
 • Kategori Şablonu
 • 404 Sayfa
 • Bakım Modu Sayfası
Dahil Edilen Belgeler Geçerli HTML5 Kodu Çapraz Tarayıcı Uyumlu Temiz Tasarım
Tema ile entegre Rezervasyon Özellikleri Listesi
 • Duyarlı Düzen
 • Retina Hazır
 • Ajax Yönelimli
 • WooCommerce Entegrasyonu
 • Google Takvim Entegrasyonu
 • Telegram Messenger Entegrasyonu
 • WPML ile Uyumludur, Çok Dilli Web Sitelerini Destekler
 • WordPress Entegrasyonu için WPBakery Sayfa Oluşturucu
 • Coğrafi Konumu Kullanır
 • Kapsamlı Fiyatlandırma Kuralları
 • Özel Sipariş Formu Alanları
 • Özel Sözleşmeler
 • RTL (Sağdan Sola Yazma Sistemi) Desteklenir
 • Kolay Adımlarda Gezinme ile Adım Tabanlı Form
 • 3 Hizmet Türü: Mesafe (Noktadan Noktaya), Saatlik, Tümünü veya Sadece Seçilmişleri Kullanma İmkanı ile Sabit Fiyat
 • Google Haritalar'dan Canlı Rota Önizlemesi
 • Rotanın Sınırsız Sayıda Ara Noktası (Durma) Desteği
 • Toplam Mesafe, Ekstra Süre Desteği ile Toplam Süre Hesaplaması
 • Akıllı Yapışkan (Kayan) Özet Kenar Çubuğu
 • Paypal, Stripe ve WooCommerce Ödeme Ağ Geçitleri ile entegre
 • Nakit ve Banka Havalesi Ödeme Yöntemleri Desteği
 • Nexmo ve Twilio ile SMS Entegrasyonu
 • Farklı Ayarlarla Sınırsız Rezervasyon Formu
 • Sınırsız Rezervasyon
 • Sınırsız Araç (Limuzin)
 • Sınırsız Eklenti
 • Sınırsız Önceden Tanımlanmış Rota
 • Ayrıntılı Belgeler
 • Tek Tıkla İçe Aktarıcı ile Kullanılabilen Demo İçeriği
 • .po / .mo Dosyalarıyla Tamamen Çevrilebilir
 • Geçerli HTML5 Kodu
 • Çapraz Tarayıcı Uyumlu

Oku onun adanmış sayfadaki eklentinin işlevselliği ayrıntılı açıklaması.

Yükle bu tema tam olarak demo

Bu Öğe Destekleniyor

Destek, Destek Forumumuz aracılığıyla yürütülür.

Bazı durumlarda bekleme süresi 48 saate kadar uzayabilmektedir. Hafta sonları veya resmi tatillerde gönderilen destek talepleri, bir sonraki Pazartesi veya bir sonraki iş günü işleme alınacaktır. PSD Kaynak Dosyaları

PSD kaynak dosyaları tüm alıcılarımıza ücretsiz olarak sunulmaktadır. Dosyaları almak için lütfen bizimle iletişime geçin. Mükemmel organize edilmiş, katmanlı ve tamamen düzenlenebilir .psd dosyaları alacaksınız.

100.000'den Fazla Müşteri Tarafından Güveniyoruz

15 yılı aşkın deneyime ve 9 yılı aşkın süredir Envato Market'teki varlığımıza sahip tutkulu insanlardan oluşan bir ekibiz. WordPress, tasarım ve geliştirme konusunda uzmanız. Biz çalışmalarımızı zanaat devam ederken güncel kalmak için bizi takip edin.

Takip Envato üzerinde Takip Twitter'da QuanticaLabs Destek Forumu Quanticalabs Web Sitesi

Krediler
Yazı Tipleri
Görüntüler

Canlı önizleme amacıyla kullanılan premium resimler (demo içeriğine dahil değildir):


15.12.2020 – v1.5
 • Kod iyileştirildi,
 • WP 5.6 desteği eklendi,
 • Güncellenmiş eklenti: Tema Yazı Tipleri,
 • Güncellenmiş eklenti: Widget Alanları,
 • Güncellenmiş eklenti: Tema Demo Veri Yükleyici,
 • Güncellenmiş eklenti: WordPress için WPBakery Sayfa Oluşturucu,
 • Güncellenmiş eklenti: WordPress için Şoför Rezervasyon Sistemi,
 • Güncellenmiş eklenti: Slider Revolution Duyarlı WordPress Eklentisi,
 • Güncellenmiş eklenti: Templatica – WPBakery Sayfa Oluşturucu Şablonları Yöneticisi.
16.10.2020 – v1.4
 • Kod geliştirildi,
 • Eklenti güncellendi: AutoRide Core,
 • Eklenti güncellendi: WordPress için WPBakery Sayfa Oluşturucu,
 • Eklenti güncellendi: WordPress için Şoför Rezervasyon Sistemi ,
 • Eklenti güncellendi: Slider Revolution Duyarlı WordPress Eklentisi.
31.08.2020 – v1.3
 • Geliştirilmiş kodlama,
 • Güncellenmiş eklenti: AutoRide Core,
 • Güncellenmiş eklenti: WordPress için Şoför Rezervasyon Sistemi.
25.08.2020 – v1.2
 • Geliştirilmiş kodlama,
 • WordPress 5.5 desteği eklendi,
 • Birkaç küçük sorun düzeltildi,
 • Güncellenmiş eklenti: Tema Yazı Tipi,
 • Güncellenmiş eklenti: Widget Alanı,
 • Güncellenmiş eklenti: AutoRide Core,
 • Güncellenmiş eklenti: Tema Demo Veri Yükleyici,
 • Güncellenmiş eklenti: WordPress için WPBakery Sayfa Oluşturucu,
 • Güncellenmiş eklenti: WordPress için Şoför Rezervasyon Sistemi,
 • Güncellenmiş eklenti: Slider Revolution Duyarlı WordPress Eklentisi,
 • Güncellenmiş eklenti: Templatica – WPBakery Sayfa Oluşturucu Şablonları Yöneticisi.
18.02.2020 – v1.1
 • Kod iyileştirildi.
12.02.2020 – v1.0
 • İlk sürüm.
.

Download:
Hide Post
İstanbul Haber
Şadi Yazıcı
Pendik Haber
Ataşehir Haber
Cevapla
#2
Kesinlikle harika
Cevapla
#3
yazalım bakalım
Cevapla
#4
(04-11-2022, Saat: 16:45)nowall Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yazalım bakalım

güzel temaya benziyor.

(13-01-2023, Saat: 23:24)fiko273 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(04-11-2022, Saat: 16:45)nowall Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yazalım bakalım

güzel temaya benziyor.

İndirme linki yok. Boşa üye olmayın.
Son Düzenleme: 13-01-2023, Saat: 23:25, Düzenleyen: fiko273.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task