ChilledCow, kanal adını "Lofi Girl" olarak yeniden markalaştırarak otlatıyor

Konu

#1

Oldukça popüler lo-fi müzik YouTube kanalı ChilledCow yalnızca soğuk ve rahat ritimleriyle tanınmıyor; Masasında oturan ve çalışan kızın ikonik animasyonları internette anında tanınır. (Hatta bir fit uzunluğunda bir heykelciye bile dönüştürülüyor.) Ve kanalın altıncı yıl dönümü olan Perşembe günü ChilledCow, kanalı "Lofi Girl" olarak yeniden markalayarak simgeyi tamamen kucakladı.

"Bu bir Lofi Girl Twitter'da yaptığı açıklamada, verilmesi çok zor bir karar, ancak bunun arkasındaki itici güç, ChilledCow'un adının yıllar önce seçilmiş olması ve artık kanalın ne hakkında olduğunu artık yansıtmamasıdır ”dedi.

​​pic.twitter.com/hwfmZ9jACT

- Lofi Girl (@lofigirl) 18 Mart 2021

YouTube kanalının adı artık Lofi Girl ve Facebook ve Twitter hesapları @lofigirl. (Instagram hesabı hala @chilledcow_yt, ancak bu belki yakında değişecek.) Aksi takdirde, kanal aynı kalır - çalışmak veya dinlenmek için yumuşak elektronik ritimlerin canlı bir akışı ve daha yumuşak bir akış vardır. , eğer ruh halindeyseniz.

"Endişelenmeyin, bu değişiklik kanaldaki içeriği hiçbir şekilde etkilemeyecek, bunun yerine birçok heyecan verici projenin yolunu açacaktır. hepiniz gelecekte! " Lofi Girl dedi. "Kanal sadece müzik, sanat ve pozitiflikle ilgili olmuştur ve her zaman olacaktır."

Alakalı

Lo-fi ritimleri YouTube'da patlama yaşıyor Video oyunu müziğinin Lo-fi remix'leri yeni favori tarzım Yakında ChilledCow'un lo-fi chill beats anime kızının bir fit uzunluğundaki heykelcikini satın alabileceksiniz
istanbul haber
tuzla haber
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task