Find My Kids: Child Cell Phone Location Tracker Nedir? Ne işe yarar?

Konu

#1

Çocuklarımı Bul: Çocuk Cep Telefonu Konum İzleyici
"Find My Kids", çocuk güvenliği ve ebeveyn kontrolü için tasarlanmış bir aile GPS konum izleyicisidir.
Bir GPS saati bağlayabilir veya çocuğunuzun telefonuna uygulamamızı yükleyerek konumunu gizlice takip edebilirsiniz.

"Çocuklarımı Bul", çocuğunuzun güvenliği düşünülerek tasarlanmıştır. Uygulamanın benzersiz özellikleri, çocuğunuz yanınızda değilken veya size cihazından yanıt vermediğinde onunla güvenli bir şekilde iletişim kurmanızı sağlar.

GPS konum izleyici< /b> – çocuğunuzun konumunu harita üzerinde takip edin ve o gün için konum geçmişini görün. Çocuğunuzun olması gereken yerde olduğundan ve yüksek riskli bölgeleri ziyaret etmediğinden emin olun.

Dinleyin – çevrenizde olup bitenlere kulak verin çocukla güvenli ve iyi bir arkadaş olduklarından emin olmak için.

Sesli sinyal – bulmakta güçlük çekiyorsa veya çocuğunuzun telefonuna sesli bir bildirim gönderin. sessiz modda bırakıldı ve aramanızı duyamıyorlar.

Uygulama kontrolü – okulda hangi uygulamaları ve ne kadar süredir kullandıklarını öğrenin onları. Artık onların dikkatini dağıtan ve sınıfa odaklanmalarını engelleyen şeyleri görebilirsiniz.

Güvenlik kontrolü – çocuğunuzun okula zamanında gelip gelmediğini kontrol edin – ulaştığında bildirim alın okul, eve dönmek ve başka yerlere gitmek; ek güvenlik için özel konumlar ekleyin.

Pil kontrolü – çocuğunuzun mobil cihazının şarj durumunu takip edin, size bildirmek için bildirimlerle çocuğunuza telefonunu zamanında şarj etmesini hatırlatın pillerinin azaldığını fark edin.

Aile sohbeti – çocuğunuzla uygulamamızda kolaylıkla sohbet edin! Standart mesajlaşma uygulamalarına kıyasla daha fazla eğlence için komik çıkartmalar mevcuttur.

Ebeveyn Kontrolü için Premier Uygulaması

“Çocuklarımı Bul” konum izleyici app sadece aile güvenliği ve ebeveyn kontrolü için tasarlanmıştır.
Kişisel veriler, yürürlükteki mevzuata ve GDPR politikalarına sıkı sıkıya uygun olarak saklanır.

Gizliliğinize ve verilerinizin güvenliğine önem veriyoruz. Bu nedenle, uygulamamızı, COPPA kidSAFE Mühür Programı'nın resmi sertifikasını onaylayan İnternette çocukların korunması yasası olan COPPA'nın gereklilikleriyle uyumlu hale getiriyoruz.

"Find My Kids" uygulaması nasıl çalışır:

1) telefonunuza “Find My Kids” bulma uygulamasını yükleyin;
2) hangi cihazı bağlamak istediğinizi seçin: çocuğun telefonu veya GPS saati;
3) Pingo'yu kurun! uygulama veya GPS saati SIM kart numarasını girin

Teknik zorluklar mı yaşıyorsunuz? Lütfen uygulama içinden 7/24 sohbet desteğimizle iletişime geçin veya support@findmykids.org adresine e-posta gönderin.

Çocuğun cihazını bağladıktan sonra deneme süresi boyunca hizmetin tüm özelliklerini ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. .Diğer tüm özellikleri kullanmaya devam etmek için bir aboneliğe ihtiyacınız olacak.

Find My Kids uygulaması aşağıdaki izinleri ister:

– kameraya ve fotoğrafa erişim – uygulamayı yüklemek için çocuğun avatarı;
– kişilere erişim – GPS saatindeki telefon rehberini doldurmak için;
– mikrofona erişim – sohbette sesli mesajlar göndermek için. Uygulamanın kullanılabilirliğinin ve işlevselliğinin sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz, bu nedenle "Görevler" yönetim özelliğini ekledik.
BpBU4I3mE5ioyUrH4fZGrD74x19SGKUennt8Fq9E NRTbohPYsh2e1gT5XcMtGYDCRsjPE7kNDdcPv5LB K_IrnXAVh84cWKt_3OLF0otfLEIOTtWcBeCCrdXq zqLrd0NprGTzfs1LseGXKxo0si6uPXg0GFm6rmco HN_Dhrdj0Bskf1UKPHPqbcSHc6YzSHkq_4UqG2ErHg476VxmbE0LmJHvwWUNKm8lR_2XuF1vf6sN8Dtw.

Download:
Hide Post
İstanbul
Tuzla
Sultanbeyli Haber
KartalHaber
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task