Koncrete - Construction Building WordPress Theme Nedir? Ne işe yarar?

Konu

#1

Koncrete - İnşaat Binası WordPress Teması
tembel

İnşaat WordPress Teması

Koncrete – İnşaat Binası WordPress Teması

Koncrete, bir inşaat ve inşa WordPress temasıdır. Bu temayı her türlü inşaat ve inşaat şirketi için oluşturmuş olsak da, bu temayı her türlü işletme için kullanabilirsiniz. Özelleştirmesi kolaydır ve inanılmaz derecede faydalı özelliklere sahiptir.

Sayfa ve Sayfa Özelliği Çeşitliliği

Mükemmel bir ilk izlenim bırakmak için Koncrete ile birlikte gelen 04 etkileyici hazır ana sayfadan birinden başka bir şeye ihtiyacınız yok. Bu temayı da birçok iç sayfa ile donattık. 03 hakkında sayfanız, 03 hizmet sayfanız, 03 proje sayfanız ve 02 blog sayfanız var.

Sitenize şık ve kişiselleştirilmiş bir görünüm kazandırmak için 03 başlık seçeneklerini ve 04 üst çubuğu kullanabilirsiniz.

Uyumluluk

Koncrete, WordPress'teki tüm harika eklentileri ve eklentileri destekleyen modern bir Bootstrap 4 uyumlu tasarıma sahiptir.

Yoast SEO ile uyumludur ve ayrıca sayfalarınızın ve yayınlarınızın arama ağlarında kolayca bulunabilmesi için SEO'ya hazırdır.

Bu tema Chrome, Safari, Mozilla Firefox gibi tüm modern tarayıcılarla tam uyumludur. , ve IE11+. WPML ile de uyumludur, böylece çeviriye hazırdır. Google Fonts desteğiyle, içeriğinizin okunabilirliği konusunda endişelenmenize gerek yok.

Kurulması ve Özelleştirilmesi Kolay

Koncrete'i, kodlama deneyimine ihtiyaç duymadan kullanımı kolay olacak şekilde tüm doğru araçlarla donattık. Koncrete, Elementor sayfa oluşturucunun yanı sıra Gutenberg blok düzenleyici ile uyumluluk ile birlikte gelir. Bu ikisi, bir sürükle ve bırak arayüzü ile sitenizin tamamını oluşturabilmenizi ve düzenleyebilmenizi sağlar.

Canlı Özelleştirici, yaptığınız değişikliklerin, yaptığınız anda sitenizde görünmesini sağlar. Koncrete, Tek Tıkla Demo Yükleyici ile birlikte gelir. Bu, onu tek bir tıklama ile gibi size demo ana sayfasını yüklemek için izin verir.

İnşaatta WordPress Teması Optimizasyonu

yapı teması

İnşaat şirketi WordPress Teması

Özellikler
  • Bootstrap 4'ü temel alır
  • 4 Ana sayfa
  • 03 Sayfalar Hakkında
  • 03 hizmet Sayfası
  • 03 Proje Sayfası
  • 02 Blog Sayfaları
  • 03 Başlıklar ve 04 Üst çubuklar
  • Sürükle ve Bırak Sayfa Oluşturucu dahildir – Elementor < li>
Güçlü Premium Kaydırıcı dahildir – Katman Kaydırıcısı ($26) Duyarlı ve Mobil Dostu. SEO Dostu Sınırsız Renk Kombinasyonu . Gerçek zamanlı tema seçeneğini değiştirebilmeniz için Özelleştirici dahildir Redux ile Güçlü Yönetici Paneli. Dinamik Sayfa Başlığı Temiz , Trend ve Modern Tasarım. Ücretsiz Ömür Boyu güncellemeler! Tek Tıkla Demo İçe Aktarıcı. Çocuk Tema Dahil. Tüm modernleri destekler. tarayıcılar Chrome, Safari, Firefox, IE11+. WPML Çeviri Desteği (pot dosyası da dahil) Hızlı ve Daha Hızlı Destek (günde 15 saat çevrimiçi) Google Web Yazı Tipi Ayrıntılı Belgeler Dahildir. IC ONS:
GÖRÜNTÜLER:
FONTLAR:
Günlükleri Değiştir
Sürüm 2.0.1 (25 Haziran 2021).

Download:
Hide Post
İstanbul Haber
Şadi Yazıcı
Pendik Haber
Ataşehir Haber
Cevapla
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task