Money Robot Nedir?

Konu

#1
Money Robot Submitter ne vakit geliştirilmeye başlandı?
Money Robot Submitter, ilk olarak 2003 senesinde emlak sektörü amacıyla geliştirilmeye başlandı. Daha sonra program geliştirilerek, yalnızca emlak sektörüne değil, bütün sektörlere hizmet eder duruma getirildi. 2003 senesinden bu yana geliştirilmeye devam ediyor.


Money Robot Submitter Türkiye nedir?
Money Robot Submitter Türkiye, Money Robot'un resmi Türkiye sitesidir. MARCOMBYSOLAKS REKLAM PAZARLAMA DANIŞMANLIK VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, Money Robot Submitter programının Türkiye'deki tek yetki sahibi kişi temsilcisidir ve programın sahibi Softtech Srl doğrulusunda yetkilendirilmiştir. Money Robot uzun yıllardır, dünyada ve Türkiye'de tanınan ve sarfedilen bir programdır. Fakat, bugüne kadar Türkçe destek ve Türkiye'ye özel ödeme koşulları yoktu. Artık, Money Robot'u Türkiye'ye özel indirimli fiyatlara satın alabilecek, ödemenizi banka havalesi/EFT ya da Kredi Kartı ile yapabileceksiniz. Üstelik, her türlü hususta direkt olarak Türkçe destek alabileceksiniz.Money Robot Submitter tam olarak ne işe yarar?
Dünyanın en iyi otomatik SEO backlink oluşturma programıdır. Sektörünüz ne olursa olsun, ne tarz internet siteniz olursa olsun arama motoru sıralamalarınızda yükselmenizi hedefleyen bir araçtır. Fakat bir yada atılmamalıdır ki, SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) çok disiplinli bir vakitçtir. Sitenizin iç SEO yapısı, kullanıcı arkadaşı olması, orjinal içerikler, site açılış sürati ve daha çoğu ölçüt başarılı SEO çalışmaları amacıyla olmazsa olmaz lüzumluliklerdir. Dünya üstünde SEO konusu ile ilgili profesyonel ve şuurlu çalışan hiçbir eksper ya da program size %100 başarı garantisi veremez. Money Robot, SEO konusu ile ilgili mühim bir ölçüt olan site dışı SEO konusu ile ilgili, backlink mimarinizi otomasyon ile çok süratli oluşturma imkânı sunar. Fakat, başarı sizin SEO konusu ile ilgili eksperlığınız, sitelerinizin kullanıcı arkadaşı olması, orjinal ve SEO arkadaşı içerikleriniz, çalışma performansınız ile doğru orantılıdır.Yazılımı kimler kullanmalı?
Money Robot Submitter'ı internet sitesi olan her firma kullanabilir. İster e-ticaret yapın, ister internet siteniz üstünden şirketinizi tanıtın ve yeni müşterilere ulaşın, ister içerik sitesi ya da amacı olan bir blog sitesi sahibi olun, rekabetin bulunduğu her alanda MRS programına lüzumsinim duyabilirsiniz. Emlak, perakende e-ticaret, turizm ve daha çoğu sektörde doğru backlink mimarisi büyük ehemmiyet taşır. MRS, site dışı SEO'da çok büyük bir efor lüzumtiren Backlink oluşturmayı sizin amacıyla yalnızca birkaç tık ve ayar ile yapar. Siz de internet sitenizin site içi SEO optimazyonu, içerikleri ve reklam kampanyalarınız ve başka faaliyetlerinizde daha çok ilgilenebilirsiniz.


Money Robot programı pahalı mı?
Günümüzde doğru SEO backlink mimarisini meydana getirmek amacıyla her ay belki binlerce lira ayırmalısınız. İster SEO ajansıyla çalışın, ister kendi SEO'nuzu kendiniz yapın, backlink mimarisi hem pahalı hem de son derece vakit isteyen bir iştir. Mesela tanesi 2 TL'den 100 backlink aldınız. 200 TL para harcadınız. Bu sitelerin birçoğu internet sitenize değer getirmeyen, sıralamalarda sizi yukarıya çıkarmayan siteler olacaktır. Fakat MRS ile her vakit yüksek DA, PR sayısal değeri olan internet sitelerinden, sosyal medya sitelerinden, internet 2.0 bloglardan, RSS kaynaklarından, forumlardan ve daha çoksından backlink alırsınız. Backlink sayınızı yüzlerce değil, binlerce olur. Money Robot Submitter, backlink oluşturma ve başka yan özellikleriyle yaptığınız yatırımın karşılığını size veren bir programdır.


Lisans aldığımda kaç bilgisayarda uygulaması kullanabilirim?
Aylık ya da hayat boyu lisans aldığınızda aynı anda iki bilgisayarda uygulaması çalıştırabilirsiniz.


Yazılımı kaç sitede kullanabilirim?
Yazılımı dilediğiniz kadar internet siteniz amacıyla kullanabilirsiniz. Her hangi bir sınır yoktur.


Desteğiniz nasıl?
Money Robot Türkiye olarak size Türkçe destek oluyoruz. Yazılımı aylık ya da hayat boyu lisans ile satın aldığınızda lisans kodunuzu 24 saat içerisinde size gönderiyoruz. Daha sonra lüzum görürseniz, size kampanya oluşturma ve bunun gibi konularda uzaktan destek sağlıyoruz. Sorularınıza da en geç 24 saat içerisinde yanıt veriyoruz.


Para iade politikanız nasıl?
Yazılımı bir hafta bedava kullanabilirsiniz. Daha ardından lisans almanız lüzumiyor. Aylık ya da hayat boyu lisans aldığınızda cayma hakkı kapsamında 15 gün içerisinde para iade talebinde bulunabiliyorsunuz. Bu vakit içerisinde gerçekleştirdiğiniz iade isteklerinde size paranızın tamamını iade ediyoruz. Aylık lisans yenilemelerinde (lisans 1 aylık alınmış daha ileri aylarda aylık lisans satın alınmaya devam etmişse) cayma hakkı kullanılamaz ve talep edilemez. Eğer aylık lisansı birkaç kez satın aldıysanız para iadesi talep edemezsiniz ve para iadesi mutlaka yapılmayacaktır. Programı aylık lisansla kullanıp bir vakit sonra hayat boyu lisansa geçtiğinizde hayat boyu lisans amacıyla cayma hakkınızı 15 gün vakit ile kullanabilirsiniz. Fakat daha önceki aylık lisans kullanım bedelleri cayma hakkına girmeyecektir ve bu aylık ödemelerin para iadesi yapılmaz. Ömür boyu lisans alımlarında da lisans teslim tarihinden itibaren 15 günlük meşru cayma hakkı vakitı sonucunda cayma hakkı ve para iadesi talep edilemez. İlk defa aylık ya da hayat boyu lisans alımlarında lisans teslim tarihinden itibaren 15 gün vakit ile cayma hakkınızı kullanabilir ve paranızın tamamını geri alabilirsiniz. İlk defa aylık ya da hayat boyu lisans teslim tarihinden itibaren 15 günlük cayma hakkı vakitınden sonra oluşturulan cayma hakkı istekleri mutlaka kabul edilmeyecektir. Para iade politikamızı buradan okuyabilirsiniz. Para iade politikamız Mesafeli Satış Sözleşmesi içerisinde yer almaktadır. Web sitemizden lisans satın aldığınızda bu şartları kabul etmiş olursunuz.Neden lisans almalıyım?
Money Robot Submitter'ı deneme vakitınden sonra lisanssız kullanamazsınız. Hem de deneme vakitınde hazır kampanya diyagramları kullanamazsınız. Lisans aldıktan sonra diyagramları kullanmaya başlayabilirsiniz. Yeni diyagramlar eklediğimizde de size bildiririz. Bu diyagramları basitçe programınıza ekleyebilirsiniz. Nasıl gerçekleştireceğiniz konusu ile ilgili bir video da hazırlayacağız en kısa vakitde. Money Robot Submitter'ı kullanırken oluşturduğunuz profilleri ileri kampanyalarda kullanmak büyük ehemmiyet taşır. Program kullandıkça performans verir. Bu sebeple aylık lisans belirli ay kullanarak, ardından lüzumlu halde yine aylık satın alarak kullanabilirsiniz. Böylece sahip olunan profilleriniz korunur. Ya da bir seferlik ödemeyle hayat boyu lisans alarak, Money Robot'un her vakit siteniz amacıyla çalışan bir SEO backlink aracı olmasını sağlayabilirsiniz.


Neden Money Robot Submitter Türkiye'den programı almalıyım?
Bunun çoğu nedeni var. Birincisi Money Robot Submitter'ın Türkiye'de onay verilen tek yetki sahibi kişi satıcıyız ve direkt olarak vatan dışı merkeze bağlıyız. İkincisi Türkiye'ye özel indirimler sunuyoruz. Bu site üstünden aylık lisansı %10, hayat boyu lisansı 50$ indirimli satın alabiliyorsunuz. Üçüncüsü ödemenizi, havale/EFT ya da kredi kartı seçeneklerinden rastgele birisi ile  yapabiliyorsunuz. Son ve en mühim olarak da yalnızca bu siteden Money Robot'u satın aldığınızda Türkçe destek ayrıcalığından yararlanabiliyorsunuz.Başarı garantisi var mı?
SEO uzun soluklu bir iştir ve çoğu ölçüte bağlıdır. İyi bir internet sitesi SEO optimizasyonu yalnızca backlink kampanyalarıyla yapılamaz. Site içi SEO son derece mühim bir ölçütdir. SEO'da iyi neticeler almanız amacıyla site içi link mimarisi doğru kurgulamanız, sitenizin hem mobil de hem de masaüstü sürümde kullanıcı arkadaşı olması, sitede gezen ziyaretçilerinizin aradıklarını basitçe bulabilmesi, orjinal, kaliteli ve SEO arkadaşı içerikler, site açılış süratinın düşük olması gibi pek çok ölçüt vardır. Fakat site dışı SEO'da en mühim ölçüt doğru backlink piramidi meydana getirmektır. İşte Money Robot Submitter size bu hususta yardımcı olan, başarısı binlerce kullanıcı doğrulusunda kabul edilen, dünyanın en köklü ve en iyi otomatik SEO backlink oluşturma aracıdır. Bütün SEO çalışmalarında bulunduğu gibi sizin başarınız çoğu ölçütin bir araya gelmesinden meydana çıkacaktır. SEO ile profesyonel olarak ilgilenen  hiçbir eksper, size her vakit başarı garanti veremez. Doğru adımları birbir uyguladıkça arama motorlarında yaptığınız çalışmaların karşılığını size sunmaya başlar. MRS, sizin amacıyla backlink mimarisi oluşturmayı en doğru şekilde ve otomatize olarak yapan bir araçtır.
[Resim: f29391bad814a73f52361ad1d2bf5118.gif]
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Benzer Konular

0
Yorum
294
Okunma
15-03-2022, Saat: 21:28
Task