Whatsapp pazarlama mesajları örnekleri - en iyi etkileşim

Konu

#1
Gönderdiğiniz içeriğin en çok müşteriyi nasıl çektiği. İşte müşterilerinizden takip almanızı kolaylaştıran Whatsapp pazarlama mesajları örnekleri.

Bu alışveriş ve müşterilere çoğunlukla çevrimiçi ulaşma çağında, genellikle çevrimiçi müşterileriniz olur. Müşterilerle olan bağlantıları optimize etmeniz gerekecek. 2 milyardan fazla Whatsapp kullanıcısı ile müşterilerinizle en çok ilgilenmeniz ve onlarla bağlantı kurmanız gereken yer burası olacak. Müşterilerinizin çoğu Whatsapp kullanıyor. Peki sürekli bir iletişim akışı oluşturmak için müşterilere nasıl mesaj gönderebilirsiniz? Ve gönderdiğiniz içeriğin en çok müşteriyi nasıl çektiğini. İşte müşterilerinizden takip almanızı kolaylaştıran Whatsapp pazarlama mesajları örnekleri .

Whatsapp pazarlama mesajları oluştururken bazı notlar:

Mesajınız için yeni içerik oluşturun
Mesaj mantığını düzenle
Müşteri yolculuğunda doğru zamanda mesaj gönderin

Giriş için Whatsapp pazarlama mesajları örnekleri
Müşterinize göndereceğiniz ilk mesaj son derece önemlidir. Müşterilerin işletmenize olan sevgisini çekmenize yardımcı olur. Genellikle tanıtım mesajının içeriği, müşterilerin ürününüzün müşterilere sunduğu hizmeti ve değerini anlamalarına yardımcı olur. Müşterilerinizin ihtiyaçlarını ne kadar iyi karşılayabileceğinizi vurgulayın. Dostluk en iyisidir. Müşterilerin ihtiyaç duyduklarında kolayca bulabilmeleri için iletişim numaranızı veya web sitesi bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Aşağıda tanıtılan bazı Whatsapp pazarlama mesajları örneklerini görelim

Mesaj örnekleri:

Karşılama mesajı: "Merhaba << müşteri adı >>! << ürün adı >> satın almaya karar verdiğiniz için çok memnunuz. Bu, «faydaları listelemenize» yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Bizden bir yanıt almayı bekleyebilirsiniz. <> özel teklifler, ürün güncellemeleri ve daha fazlasıyla ayda bir kez. Herhangi bir sorunuz varsa << telefon numarası >> ile bize ulaşın. "

Ürün kılavuzu: "Merhaba << müşteri adı >>, << ürün adı >> ürününü satın aldığınız için teşekkür ederiz. << müşteri zorluk puanını ekleme >> geliştirmenize yardımcı olmak için burada kullanımı kolay ürün kılavuzumuza bağlantı verilmiştir. Herhangi bir sorunuz varsa << telefon numarası >> ile bize ulaşın. "

Ürün tanıtımı: "Merhaba << müşteri adı >>, << ürün adı >> kullanımına yönelik bazı öneriler ve ipuçları burada.> yeni satın alma işleminizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak günler. Bu arada, herhangi bir sorunuz varsa lütfen << telefon numarası >> arayarak iletişime geçin. "

Özel teklif için Whatsapp pazarlama mesajları örnekleri
Promosyon mesajları, müşterileri daha fazla satın almaya teşvik eden teklifleri içerir. Bu tür mesajları müşterilerle paylaşmak, en iyi şekilde, ürününüzü kullanmaya veya işletmenizde tekrar satın alma deneyimi yaşamaya zaman geçirdikten sonra gönderilir. Ardından, teklif mesajlarınıza daha açık olurlar, çünkü sadece beğendikleri ürünü satın almakla kalmaz, aynı zamanda tasarruf sağlarlar. Kişisel whatsapp pazarlama mesajları şablon şimdi en yüksek yanıt alırsınız. Müşterileri çekmek için Whatsapp pazarlama mesajlarını fotoğraf, gif veya video ile gönderin.

Kullanıcıları engellememek için çok fazla spam mesaj göndermeyin. Müşterilerin gerçekten ihtiyacı olduğunda gönderin.

Mesaj örnekleri:

İndirim teklifleri : “Merhaba << müşteri adı >>, << son kullanma tarihi >> döneminde 100 $ veya daha fazla harcama yaptığınızda 30 $ tasarruf edin. Yeni ürünlerimize göz atmak için buraya tıklayın << ürün sayfasına bağlantı >>. "

Ürünleri satmak: “Büyük tasarruf etmeye hazır mısınız? Tüm gümrükleme ürünleri << son tarihe >> kadar %50-70 indirim hakkına sahiptir. << mağaza bağlantısını >> kaçırmadan önce mağazaya gidin. "
Yeni ürün piyasaya sürüldü. “<< müşteri adı >>, yeni bir << ürün adı >> piyasaya sürdüğümüzü duyurmaktan mutluluk duyuyoruz! Kupon kodunu << kupon kodunu >> kullanmak için ilk alan siz olun. 20 $ tasarruf edin ”.

Tanıtım programı için davet mektubu: “<> avantajlarını arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşın. Kişisel referans kodunuzu <> kullandıklarında, ilk alışverişlerinde onlara 25 $ verin. Bunu yaptıklarında 25 dolar alacaksın! "
Özel gün fırsatları ve satış duyuruları. Bunları müşteri yıldönümlerini, yaklaşan tatilleri veya doğum günlerini kutlamak için kullanın. “Doğum günün kutlu olsun << müşteri adı >>! Sadık bir müşteri olduğunuz için daha da özel bir teşekkür olarak, bu bizim için 50 $. Favori ürünlerinizden herhangi biri için kullanın. << mağaza bağlantısı >>. "

Müşteri Hizmetleri için Whatsapp mesajlaşma şablonları
Bunlar, müşterilerinizle düzenli bağlantınızı koruyan mesajlardır. Müşteriler, mesajlarınızın muhafaza edilme şekliyle sizi az çok hatırlayabilir. Bu Whatsapp pazarlama mesajları, müşterilerin sizi anlamasına, işletmenizde neler olup bittiğini ve yeni ürün ve hizmetlerinizden haberdar olmasına yardımcı olur. Müşteriler çok fazla aradığı için ilgilenmeniz gerektiğini en aza indirin. Bu tür mesajlar şunları içerir: Bildirim, sipariş işleme ...

Bir müşteri ürününüzü kullandığında. Ürününüzü kullanırken müşterilerinizin değerlendirmesine ve paylaşımına ihtiyaç duymanın tam zamanı. Müşterilerin ürününüzü derecelendirebilmesi için Whatsapp pazarlama mesajlarını kullanın . Örneğin 1-5. Yeni ürünler için müşteri katkıları almak için metin de kullanabilirsiniz.

Mesaj örnekleri:

Sorun çözme: “Merhaba << müşteri adı >>, bu, son destek biletinizin << bilet # >> çözüldüğünü ve kapatıldığını doğrulamak içindir. Sabrınız için teşekkür ederiz. "
Sonraki anket:  "Merhaba << müşteri adı >>, son sorunuz için teşekkür ederiz. Bu kısa anketi tamamlayarak nasıl yaptığımızı bize bildirin. << anket bağlantısını >> tamamlamak yalnızca bir dakikadan az sürdü. "
Şirket güncellemesi : “Merhaba << müşteri adı >>, X şirketi ile birleştiğimizi ilk öğrenenlerden biri olmanızı istiyoruz. Bu, çevrimiçi deneyiminizi hiçbir şekilde değiştirmeyecektir. Haydi; Sadece iyi haberleri paylaşmaktan heyecan duyuyoruz. Bildirimin tamamını buradan okuyun << basın bültenine bağlantı >>. "
“<< müşterinin adı >> uzun zaman oldu; Seni özledik! Deneyiminizi geliştirmek için yapabileceğimiz herhangi bir şey varsa veya bize herhangi bir sorunuz varsa bize bildirin. Sizi takdir ediyoruz ve sizden haber almak isteriz << bize ulaşmak için bağlantı sayfası >>. "

Sonuç: Yukarıda, en iyi müşteri hizmetleri sürecini oluşturmanıza yardımcı olmak için en çok kullanılan Whatsapp pazarlama mesajları örneklerini içeren bazı küçük öğreticiler bulunmaktadır . Müşterilere sizin istediklerinizi değil, ihtiyaç duyduklarını verin.
[Resim: f29391bad814a73f52361ad1d2bf5118.gif]
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task