YouTube’un arama çubuğu bugün birçok web tarayıcısında yer alıyordu

Konu

#1

Yani bu garipti: Kullandığınız tarayıcıya bağlı olarak, boşluk çubuğunuz bugün YouTube.com arama çubuğunda bir süre çalışmamış olabilir. Buna basmak kesinlikle hiçbir şey yapmazdı, bu nedenle YouTube aramalarınız uzun bir kelime dizisine dönüştü. Kullanıcıların Twitter'da bu konuda ses çıkarmaya başladıkları zamana bağlı olarak, hata bir saattir ortalıktaymış gibi görünüyordu, ancak 3:50 PM ET itibariyle site tüm tarayıcılarda tekrar düzgün çalışıyor gibi görünüyordu.

The hata masaüstü sitesini etkiledi, ancak yalnızca Chrome tabanlı olmayan tarayıcıları etkiledi. Web sitesinin masaüstü sürümünü talep ettiyseniz Firefox Windows, macOS ve hatta Android'de yer kaplamaz. İPhone'larda Safari normal şekilde çalıştı, ancak sorunlar iPad'deki Safari'de ortaya çıktı - muhtemelen iPad'ler de masaüstü sitesini talep ettiğinden. Mobil versiyonu sormak onu hemen orada düzeltti ve bir iPhone'daki masaüstü sitesini istemek hemen boşlukları kırdı.

İyi haber şu ki, boşluk eksikliği muhtemelen YouTube deneyiminizi fazla etkilemedi - uzun, nispeten belirsiz aramalarda bile bir grup kelimenin bir araya getirildiği uzun aramalarda bile amacınızı anlamada çok iyi.

YouTube'un arama algoritması hala bunu çözebildi.

Bir başka, çok daha can sıkıcı hata daha vardı: Aynı anda bir video izlemeye ve arama çubuğuna yazmaya çalışıyor olsaydınız, tuş vuruşlarınız kısayol görevi görürdü. Boşluk çubuğuna basmak arama çubuğunda hiçbir şey yapmaz, ancak videonuzu duraklatır. "T" harfiniz arama çubuğunda görünebilir, ancak aynı zamanda videomu sinema moduna geçirdi. Bu sorun da düzeltildi.

Arama çubuğuna yazarak ekranınızda birçok korkunç şeyin olmasını sağladı

YouTube, yorum isteğine hemen yanıt vermedi, ancak sorun şu anda çözülmüş görünüyor. Vay!

10 Mart, 16:15 ET Güncellemesi: Hatanın düzeltilmiş gibi göründüğünü yansıtacak şekilde güncellendi.

istanbul haber
tuzla haber
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task