YouTube TV sonunda Nick Jr.'ı (ve diğer ViacomCBS kanallarını) ekledi

Konu

#1

YouTube TV, ViacomCBS ile bir anlaşma yaptıktan sonra 2020'de MTV ve Nickelodeon gibi popüler kayıp kanalları ekledi, ancak şimdi yayın hizmeti, WhatToWatch'a göre, Nick Jr. ve MTV2 gibi geri kalan başıboş oyuncuları nihayet ekliyor.

< Yeni eklemeler arasında Nick Jr., Teen Nick, Nicktoons, MTV Classic, MTV2, Dabl ve BET Her bulunuyor. Genel olarak bu kanallar, BET ve MTV gibi daha iyi bilinen tekliflerin yan ürünleridir, ancak Nick Jr.’ın küçük çocuk programları kesinlikle bazı ebeveynlerin rahat bir nefes almasını sağlayacaktır. Dabl - bugün daha önce hiç duymadığım - görünüşe göre ViacomCBS’nin Emeril Live ve Martha Stewart Living gibi yemek pişirme ve ev yapımı şovlarını lisanslamak için "yaşam tarzı odaklı ağı". Gece geç saatlerde maraton veya evin içinde çalışırken günlük arka plan gürültüleriniz için harika olabilir.

ViacomCBS'nin en büyük kanallarının orijinal eklemesinin aksine, bu yeni düşüş YouTube TV'de bir fiyat artışı getirmeyecek , ancak hizmetin geçen ay aldığı küçük güncellemeler koleksiyonunun en yenisidir. Şubat ayında YouTube TV, 4K akış seçeneği ve çevrimdışı indirmeler sunmayı planladığını duyurdu. Aynı ay, HBO Max, Showtime ve Starz'ı ayrı ayrı olacaklarından 5 $ daha ucuza içeren 30 $ 'lık bir eklenti paketi de tanıttı.

istanbul haber
tuzla haber
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task