35 dakika önce
Forum: Haber Galeri
Yorum Yok

Aslan Burcu Günlük Yorumu : 23 Ocak 2022 Pazar Aslan Burcu Günlük Yorumu Genel Durum

Haftanın son gününde, ikili ilişkilerde daha rahat tavırlar ortaya koyabilirsiniz. Ortaya koyacak olduğunuz yaklaşımların her açıdan biraz daha anlaşılabilir olmasına dikkat etmeniz gerekiyor. İçinde bulunduğunuz durum ne kadar karmaşık olursa olsun, istediğiniz sürece üstesinden gelebileceğinizin de farkındasınız. Olur olmadık riskler almadığınız sürece her şey daha da iyiye gidebilir.

Aslan Burcu Günlük Yorumu Aşk & İlişkiler

Bugün, aşk ve ilişki hayatınızda kendinizi daha iyi hissetmeye başlıyorsunuz. Duygularınızdaki karmaşıklıktan bir an önce kurtulmanın yollarını aramalı ve ona göre adımlar atmalısınız. İstediğiniz adımları atabileceğiniz için herhangi bir sorunla karşılaşmayacaksınız. Her şeyin daha da iyiye gitme ihtimali var.

Aslan Burcu Günlük Yorumu İş & Kariyer

İş ve kariyer hayatınızda bugün, etrafınıza karşı biraz daha uyumlu olmalı ve daha anlaşılabilir adımlar atmalısınız. İçinde bulunduğunuz duruma uygun adımlar attığınız sürece her şeyin daha da iyiye gitme ihtimali var. Koşullara mutlaka uygunluk göstermeniz gerekmekte.

Aslan Burcu Günlük Yorumu Maddi Durum

Bugün, maddi durumunuzu zorlayabilecek her ne varsa ondan uzak durmalısınız. Olur olmadık şeyler için harcama yapmadığınız sürece sorun yaşamayacaksınız. Elinizden gelenin en iyisine ihtiyacınız olan bir gün.

35 dakika önce
Forum: Haber Galeri
Yorum Yok

Başak Burcu Günlük Yorumu : 23 Ocak 2022 Pazar Başak Burcu Günlük Yorumu Genel Durum

Haftanın son gününde, kendinizi oldukça neşeli hissedeceksiniz. Dertlerinizi ve olumsuz düşüncelerinizi bir kenara bırakacak, ona göre adımlar atacaksınız. İçinde bulunduğunuz duruma uygun hareket ettiğiniz sürece her şeyin daha da iyiye gitme ihtimali var. Problemlerin tamamen geride kalmasını sağlamalısınız. Dengeli olduğunuz takdirde herhangi bir sorun ya da sıkıntı yaşamayacağınızı da bilmeniz gerekiyor.

Başak Burcu Günlük Yorumu Aşk & İlişkiler

Bugün, aşk ve ilişki hayatınızda ufak tefek sorunlar gündeme gelebilir. Dengeleri lehinize çevirmek için harekete geçmeye çalışmalısınız. İç dünyanızdaki sorunları ortadan kaldırmanız gereken bir gün. İlişkinize odaklanmadığınız sürece her şeyin daha da karmaşık olma ihtimali var.

Başak Burcu Günlük Yorumu İş & Kariyer

İş ve kariyer hayatınızda bugün, mesleğinizle ilgili konularda biraz daha paylaşımcı olmaya çalışmalısınız. Bakış açınızdaki değişimden de dilediğiniz gibi yarar sağlayabilirsiniz. Olumsuzlukların kısa zaman içerisinde çözüme kavuşma ihtimali var.

Başak Burcu Günlük Yorumu Maddi Durum

Bugün, maddiyata dayalı konularda ufak tefek sorunlar gündeme gelebilir. Üstesinden gelemeyeceğiniz herhangi bir sorunla karşılaşmayacaksınız. Dengeleri lehinize çeviremediğiniz sürece her şey daha karmaşık olabilir.

35 dakika önce
Forum: Haber Galeri
Yorum Yok

Terazi Burcu Günlük Yorumu : 23 Ocak 2022 Pazar Terazi Burcu Günlük Yorumu Genel Durum

Haftanın son gününde, adım atma noktasında ufak tefek sorunlar yaşanabilir. İçinde bulunduğunuz duruma ayak uydurmak isterken zorlanacak olsanız da üstesinden gelme şansınız var. Daha aktif adımlar atmanız gereken bir süreçten geçiyorsunuz. Tavırlarınız ve yaklaşımlarınız, yaşamsal konularda yeni gelişmeleri beraberinde getirebilir. Olumsuzlukları ortadan kaldırmanız gereken bir gün.

Terazi Burcu Günlük Yorumu Aşk & İlişkiler

Bugün, aşk ve ilişki hayatınızda daha duygusal yaklaşımlar ortaya koyabilirsiniz. İçinde bulunduğunuz duruma uygun adımlar atamadığınız sürece her şeyin daha da karmaşık olma ihtimali var. Dengeli ve tutarlı olduğunuz takdirde sorun yaşamayacaksınız.

Terazi Burcu Günlük Yorumu İş & Kariyer

İş ve kariyer hayatınızda bugün, mesleki huzursuzluklarınızı ortadan kaldırmanın yollarını aramalı ve ona göre adımlar atmalısınız. İç dünyanızda var olan sorunları meslek hayatınıza yansıtmadığınız sürece sorun yaşamayacaksınız. Dengeli ve planlı olmaya çalışın.

Terazi Burcu Günlük Yorumu Maddi Durum

Bugün, parasal kaynakların yönetimi konusunda elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız. Fırsatları doğru anlamda değerlendirebildiğiniz takdirde herhangi bir sorunla karşılaşmayacağınızı da bilmeniz gerekmekte. Olumsuzlukları tamamen ortadan kaldırmaya çalışın.

35 dakika önce
Forum: Haber Galeri
Yorum Yok

Akrep Burcu Günlük Yorumu : 23 Ocak 2022 Pazar Akrep Burcu Günlük Yorumu Genel Durum

Haftanın son günüde, kendinizi yaşamsal konularda daha enerjik ve coşkulu hissetmeye başlayacaksınız. İçinde bulunduğunuz durumlara uygun adımlar atabildiğiniz sürece herhangi bir sorun ya da sıkıntı yaşanmayacaktır. Tüm olumsuzlukları bir kenara bırakmalı ve ona göre adımlar atmalısınız. Çözmekte zorlandığınız ne kadar sorun varsa onun üzerine gitmeli ve halletmek için adım atmalısınız.

Akrep Burcu Günlük Yorumu Aşk & İlişkiler

Bugün, aşk ve ilişki hayatınızda kendinizi zorlamaktan kaçınmalı ve ona göre adımlar atmalısınız. İçinde bulunduğunuz durum ne kadar karmaşık gelirse gelsin, ilişkinize değer verdiğinizi hissettirdiğiniz sürece ortak nokta üzerinde buluşabilirsiniz. Çabalamanız gereken bir gün.

Akrep Burcu Günlük Yorumu İş & Kariyer

İş ve kariyer hayatınızda bugün, gelişmeler üzerinde yoğunlaşmakta zorlanmayacak ve istediğiniz adımları atabileceksiniz. Anlamlandıramadığınız her ne varsa ondan uzak durmalı ve ona göre adımlar atmalısınız. Koşullar değişim gösterecek olsa da üstesinden gelme şansınız var. Hata yapmamaya çalışın.

Akrep Burcu Günlük Yorumu Maddi Durum

Bugün, parasal kaynakların yönetimi konusunda elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız. İçinde bulunduğunuz durumlara ayak uydurmak isterken herhangi bir hata yapmamaya da çalışmalısınız. Dengeli olduğunuz sürece sorun ya da sıkıntı yaşamayacaksınız.

35 dakika önce
Forum: Haber Galeri
Yorum Yok

Yay Burcu Günlük Yorumu : 23 Ocak 2022 Pazar Yay Burcu Günlük Yorumu Genel Durum

Haftanın son günüde, gelişmeler üzerinde odaklanmakta zorlanmayacak ve istediğiniz adımları atabileceksiniz. Olumsuzlukların üstesinden gelmek istiyorsanız, ona göre adımlar atmalısınız. Çabalarınızın karşılığını alacaksınız ancak bunun için biraz daha beklemede kalmanız gerekebilir. Hızlı hareket ettiğiniz sürece her şeyin daha da karmaşık olabileceğini unutmamalısınız. Biraz dengeli olmaya ihtiyacınız var.

Yay Burcu Günlük Yorumu Aşk & İlişkiler

Bugün, aşk ve ilişki hayatınızda biraz daha anlaşılabilir olmaya çalışmalısınız. Mümkün olanlara yöneldiğiniz sürece her şeyin daha da iyiye gitme ihtimali var. Koşullar değişiklik gösterecek olsa da ayak uydurmanın yollarını aramalısınız. Dengeli olmanız gereken bir gün.

Yay Burcu Günlük Yorumu İş & Kariyer

İş ve kariyer hayatınızda bugün, çabalarınızın karşılığını alabilecek ve ona göre adımlar atacaksınız. Mümkün olanlara yönelmeniz gereken bir gün. Koşullar değişim gösterecek olsa da üstesinden gelebileceksiniz. Kendinize güvenmeniz gereken bir süreçten geçiyorsunuz.

Yay Burcu Günlük Yorumu Maddi Durum

Bugün, parasal kaynakların yönetimi konusunda aceleci davranmamaya çalışmalısınız. İçinde bulunduğunuz durum ne kadar karmaşık olursa olsun, üstesinden gelme şansınız var. Elinize geçen fırsatları da mutlaka daha dengeli değerlendirmeye çalışın.

35 dakika önce
Forum: Haber Galeri
Yorum Yok

Oğlak Burcu Günlük Yorumu : 23 Ocak 2022 Pazar Oğlak Burcu Günlük Yorumu Genel Durum

Haftanın son gününde, ikili ilişkilerde daha kontrollü ve bilinçli olmalısınız. Yaşanabilecek tüm sorunları yavaş yavaş geride bırakma şansınız var. Sahip olduğunuz canlılık sayesinde her şeyi daha da yakından takip edebileceksiniz. İstediğiniz şartlarla karşı karşıya kalabileceğiniz bir süreçtesiniz. Kontrolü elinizde bulundurmaya devam etmeniz gerekmekte. Her şeyin daha da iyiye gidebileceği bir gündesiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu Aşk & İlişkiler

Bugün, aşk ve ilişki hayatınızda sizi memnun edebilecek gelişmeler gündeme gelebilir. Her şeyi oluruna bırakmak yerine uğraş vermek istiyorsunuz. İlişkinizden yana yüzünüzün gülebileceği bir gündesiniz. Hata yapmayacak olmanız da önemli.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu İş & Kariyer

İş ve kariyer hayatınızda bugün, sorumluluklarınız doğrultusunda hareket etmeli ve elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız. Bilinçli ve kontrollü olmayı başardığınız sürece sorun yaşamayacaksınız. Mücadele ettiğiniz sürece istediklerinize ulaşabileceksiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu Maddi Durum

Bugün, maddi durumunuzu yakından ilgilendiren bir haber alabilirsiniz. Olumsuzlukları tamamen geride bırakabileceğiniz bir süreçten geçiyorsunuz. Hata yapmamaya odaklanmanız gerekmekte.

35 dakika önce
Forum: Haber Galeri
Yorum Yok

Fatih Belediyesi ve Türkiye Fotoğraf Vakfı tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen ‘Fotoğrafın Gör Dediği’ adlı fotoğraf yarışmasının kazananları ödüllendirildi.

35 dakika önce
Forum: Haber Galeri
Yorum Yok

Kova Burcu Günlük Yorumu : 23 Ocak 2022 Pazar Kova Burcu Günlük Yorumu Genel Durum

Haftanın son gününde, ev ve aile hayatınızı ilgilendiren her konu sizin açınızdan çok daha önemli olmaya başlıyor. Önem verdiğiniz şeylerin peşinde olmak isteyeceksiniz. Cömert yaklaşımlarınızla dikkat çekebileceğiniz bir gündesiniz. Etrafınızda karşı saygılı ve düşünceli olduğunuz sürece de beğeni kazanabileceksiniz. Günün tamamını sizi memnun edecek şeylerle ilgilenerek geçirme ihtimaliniz var.

Kova Burcu Günlük Yorumu Aşk & İlişkiler

Bugün, aşk ve ilişki hayatınızda yeni gelişmeler gündeme gelebilir. Problemlerin üstesinden gelmek için ne gerekiyorsa onu yapmalısınız. Kontrolü tamamen elinizde bulundurmanız gereken bir gün. Hata yapmadığınız sürece daha mutlu hissedeceksiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumu İş & Kariyer

İş ve kariyer hayatınızda bugün, daha planlı ve kontrollü hareket etmeniz gerekmekte. Çabalarınızın karşılığını almak istiyorsanız, atacak olduğunuz adımları ona göre atmanız gerektiğini de unutmamalısınız. Genel olarak istediklerinize ulaşabileceksiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumu Maddi Durum

Bugün, parasal kaynakların yönetimi konusunda daha bilinçli olmaya çalışmalısınız. Etkin enerjiler altındasınız ve bu da beklenmedik harcamalar gerçekleştirmenize neden olabilir. Sabırlı olmaya çalışın.

36 dakika önce
Forum: Haber Galeri
Yorum Yok

Balık Burcu Günlük Yorumu : 23 Ocak 2022 Pazar Balık Burcu Günlük Yorumu Genel Durum

Haftanın son gününde, sahip olduğunuz yüksek enerjiden dilediğiniz gibi yarar sağlayabileceksiniz. Sağlam adımlar atma arzunuzun da karşılık bulma ihtimali var. Yüksek konsantrasyonla hareket edebileceğiniz bugün içerisinde kontrolleri tamamen elinizde bulundurmayı başaracaksınız. Daha esnek ve tutarlı davranabileceğiniz bir gündesiniz. Genel olarak istediklerinize ulaşmanız çok da zor olmayacaktır.

Balık Burcu Günlük Yorumu Aşk & İlişkiler

Bugün, aşk ve ilişki hayatınızda biraz daha sabırlı olmalısınız. Duygularınızı net olarak ifade edebildiğiniz sürece sorun yaşanmayacak. İstediğiniz şartlarla karşı karşıya kalabileceğiniz bir gündesiniz. Dengeleri lehinize çevirmeniz sandığınız kadar zor olmayacaktır. Elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışın.

Balık Burcu Günlük Yorumu İş & Kariyer

İş ve kariyer hayatınızda bugün, gelişmeler üzerinde etkinlik göstermekte zorlanmayacaksınız. Fırsatlar konusunda kendinizi daha iyi hissetmeye başlıyorsunuz. Enerjiniz bir hayli yoğun ve bundan da dilediğiniz gibi yarar sağlama şansınız var.

Balık Burcu Günlük Yorumu Maddi Durum

Bugün, finansal durumunuzu yakından ilgilendiren bir haber alabilirsiniz. Koşullara uygunluk gösterebildiğiniz sürece her şeyin daha da iyiye gidebileceğini unutmamalısınız. Kontrollü ve bilinçli olmanız gereken bir gün.

36 dakika önce
Forum: Haber Galeri
Yorum Yok

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Balamir Gündoğdu’nun katılımıyla UlaşımPark’ta düzenlenen toplantıda kentimizdeki ulaşım projeleri masaya yatırıldı. Toplantıda akıllı şehirler, mevcut hatlar ve ulaşım projeleri ele alındı. Ulaşım Park Genel Müdürlüğünde gerçekleşen toplantıya Genel Sekreter Gündoğdu’nun yanı sıra Genel Sekreter Yardımcısı Gökmen Mengüç, UlaşımPark Genel Müdürü Serhan Çatal, Ulaşım Daire Başkanı Ahmet Çelebi ve ilgili yöneticiler katıldı.

GELECEKTEKİ ULAŞIM PLANLARI

Genel Sekreter Gündoğdu toplantıda akıllı şehirler vizyonu kapsamında toplu taşıma kullanımının yaygınlaştırılması ve erişilebilir olması konularına vurgu yaptı. Kocaeli’ndeki ulaşımın konforlu, rahat ve güvenli olması için yapılması gereken çalışmaların yanı sıra kent genelindeki taleplerin ele alındığı toplantıda Genel Sekreter Balamir, gelecekteki ulaşım planları hakkında yöneticilerle görüş alışverişinde bulundu.

AKILLI ULAŞIM KONULARI

Toplantıda UlaşımPark’ın gerçekleştirdiği hizmetlerle birlikte erişilebilir ve sürdürülebilir akıllı ulaşım konularına vurgu yapıldı. Mevcut hatlar değerlendirilirken özellikle Hat 250, 200 ve devam etmekte olan hatlar konuşuldu. Toplantıda araçların periyodik bakımları, sefer bilgileri ve yeni alınan araç planlamaları da görüşüldü.

AKILLI ULAŞIM VURGUSU

Genel Sekreter Gündoğdu’ya çalışmalarıyla ilgili detaylı bilgi aktaran UlaşımPark A.Ş. Genel Müdürü Serhan Çatal, gelişmekte olan akıllı şehirler, akıllı ulaşım konuları ve yeni hizmetler hakkındaki gelişmeleri aktardı. Toplantıda ayrıca UlaşımPark’taki mevcut işleyiş ve planlanan hizmetler ele alındı.

Hoşgeldin, Ziyaretçi

Sitemizden yararlanabilmek için Kayıt olmalısınız.

Forumda Ara

Forum İstatistikleri

Toplam Üyeler: 403
Son Üye: couldrons
Toplam Konular: 43,106
Toplam Yorumlar: 43,379

Kimler Çevrimiçi

Toplam: 100 kullanıcı aktif Bing, Google, Yandex
0 Kayıtlı
» 97 Ziyaretçi

Son Aktiviteler

Aslan Burcu Bugün Günlük ...

Forum: Haber Galeri
Son Yorum: Son Dakika Haberleri 35 dakika önce
Yorumlar: 0 Okunma: 0

Başak Burcu Bugün Günlük ...

Forum: Haber Galeri
Son Yorum: Son Dakika Haberleri 35 dakika önce
Yorumlar: 0 Okunma: 0

Terazi Burcu Bugün Günlük...

Forum: Haber Galeri
Son Yorum: Son Dakika Haberleri 35 dakika önce
Yorumlar: 0 Okunma: 0

Akrep Burcu Bugün Günlük ...

Forum: Haber Galeri
Son Yorum: Son Dakika Haberleri 35 dakika önce
Yorumlar: 0 Okunma: 0

Yay Burcu Bugün Günlük Bu...

Forum: Haber Galeri
Son Yorum: Son Dakika Haberleri 35 dakika önce
Yorumlar: 0 Okunma: 0

Oğlak Burcu Bugün Günlük ...

Forum: Haber Galeri
Son Yorum: Son Dakika Haberleri 35 dakika önce
Yorumlar: 0 Okunma: 0

Tarihi Yarımada’yı Anlata...

Forum: Haber Galeri
Son Yorum: Son Dakika Haberleri 35 dakika önce
Yorumlar: 0 Okunma: 0

Kova Burcu Bugün Günlük B...

Forum: Haber Galeri
Son Yorum: Son Dakika Haberleri 35 dakika önce
Yorumlar: 0 Okunma: 0

Balık Burcu Bugün Günlük ...

Forum: Haber Galeri
Son Yorum: Son Dakika Haberleri 36 dakika önce
Yorumlar: 0 Okunma: 0

UlaşımPark’ta A’dan Z’ye ...

Forum: Haber Galeri
Son Yorum: Son Dakika Haberleri 36 dakika önce
Yorumlar: 0 Okunma: 0
Task